Drodzy Studenci! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w szkoleniu online pt. „PRINT MASTER”, prowadzonym przez Marcina Dąbrowskiego z eMproove. W trakcie dziewięciodniowego szkolenia (każdego dnia 2 godziny zajęć) dowiecie się m.in., jak zarządzać barwą w przygotowaniu do druku, tak aby zyskać kontrolę nad jakością barwną drukowanych prac. Szkolenie kończy się egzaminem, a uczestnicy otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu.

Więcej informacji, w tym szczegółowy program szkolenia oraz formularz zapisów znajdziecie na stronie: www.print-master-lodz.subscribemenow.com

Pierwsze zajęcia ruszają już w poniedziałek 27 kwietnia 2020 r., a dla naszych studentów przeznaczono 50 bezpłatnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń!