Filename: Bezplatne_kursy_miniatura.jpg

Uwaga Studenci! Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi rozpoczyna zapisy na bezpłatne kursy oferujące wsparcie w rozpoczęciu działalności zawodowej dla studentów w ramach projektu unijnego „Zintegrowany Program ASP w Łodzi 2", współfinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Kursy skierowane są do studentów:

• II i III roku studiów pierwszego stopnia,
  • I i II roku studiów drugiego stopnia,
  • IV i V roku jednolitych studiów magisterskich.

Możesz zapisać się na następujące kursy:

1. rozwijanie umiejętności wystąpień publicznych,
  2. rozwijanie umiejętność kontaktowania się z mediami i promocji własnych utworów,
  3. budowanie marki,
  4. pierwszy kontakt z pracodawcą,
  5. zakładanie i prowadzenie firmy.

Każdy kurs składa się z 10 godzin dydaktycznych. Zajęcia prowadzone będą w dni powszednie w godzinach popołudniowych. Wszystkie kursy zakończone będą certyfikatami. Planowany termin rozpoczęcia kursów to kwiecień 2020.

Zapisy trwają do 6 marca 2020 roku.

Zapisać możesz się:

• mailowo na adres:
  • osobiście w Biurze Projektów ASP w Łodzi pokój nr 3, parter, budynek główny, ul. Wojska Polskiego 121.

W treści e-maila należy podać:

• imię i nazwisko,
  • numer telefonu i adres e-mail,
  • nazwę kierunku i rok studiów,
  • nazwę kursu (można zapisać się na wszystkie kursy, wybrać tylko jeden lub tylko te, które Cię najbardziej interesują).

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy!

Projekt „Zintegrowany Program ASP w Łodzi 2" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

logosy fundusze euro wiedza edukacja rozwoj e322elogosy rzeczpospolita polska 2ef9blogosy ue europejski fundusz spoleczny 988d9