Filename: miniatura.jpg

Już w najbliższą sobotę 22 lutego 2020 r. zapraszamy małych studentów na premierowe w tej edycji zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. O godz. 10:00 rozpoczną się dwa wyjątkowo ciekawe warsztaty dla dzieci.

Zapraszamy na Warsztat serigraficzny - Artystyczne drukowanie. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami serigrafii, stosując je w realizowanych podczas warsztatów projektach. Zajęcia poprowadzi Rita Zielińska.

Równocześnie rozpoczną się warsztaty Zmaluj swój kubek, które poprowadzi Judyta Antoniuk. Tutaj wykazać będą się mogli uczestnicy, którzy własnoręcznie ozdobią ceramiczne kubki farbami majolikowymi. Efektem działań będzie samodzielne zdobienie ceramicznego naczynia, które następnie zostanie wypalone w piecu ceramicznym. Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji oraz pełen harmonogram DUA 2019/2020: