Filename: DUA_baner_540x277nowa_strona.jpg

Już w najbliższą sobotę 25 stycznia 2020 r. zapraszamy małych studentów na niezwykle ciekawe zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. O godz. 10:00 rozpoczną się dwa premierowe warsztaty dla dzieci.

Zapraszamy na Pisanki i szeryfy czyli o typografii. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję zapoznać się z podstawami typografii, stosując je w realizowanych podczas warsztatów projektach. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Michnowska.

Równocześnie rozpoczną się warsztaty Marzę kolażem, czyli jak stworzyć własną mapę marzeń, które poprowadzi Olga Ossowska. Tutaj wykazać będą się mogli uczestnicy zajęć, którzy chcą zapoznać się z tajnikami tworzenia kolażu. Efektem działań będzie samodzielnie wykonany kolaż z zastosowaniem różnych technik artystycznych. Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji oraz pełen harmonogram DUA 2019/2020