Filename: miniatura.jpg

Już w najbliższą sobotę 14 grudnia 2019 r. zapraszamy małych studentów na ostatnie w tym roku kalendarzowym warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. O godz. 10:00 rozpoczną się dwa niepowtarzalne i wyjątkowo ciekawe zajęcia dla dzieci.

Zapraszamy na "Świat w pudełku - rodzaje perspektywy", które poprowadzą Yuliya Palkhouskaya oraz Donata Turek Uczestnicy zajęć będą mieli okazję zapoznać się z różnymi rodzajami perspektywy oraz zastosują je w zaaranżowanej przestrzeni.

Równocześnie rozpoczną się warsztaty "Papier od A do Z", poprowadzi je Anna Kaznodziej. Tutaj wykazać będą się mogli uczestnicy zajęć, którym bliskie są zarówno naturalne materiały wykorzystywane w działaniach plastycznych jak i tradycyjne techniki artystyczne. Efektem działań będzie samodzielnie wykonany papier czerpany! Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji oraz pełen harmonogram DUA 2019/2020