• plakat
    Filename: estory.jpg
    Size: 101 KB
    Filename: mini.jpg

W najbliższą środę, 27 listopada, Biuro ds. Wymiany Międzynarodowej ASP w Łodzi zaprasza wszystkich fanów programu Erasmus+ do wspólnego świętowania Imienin Erazma.

W ramach wydarzenia w sali kina 3D (budynek CNiS, II piętro) o godzinie 10:00 rozpocznie się Erasmus Story, seria prezentacji przygotowanych przez byłych uczestników programu Erasmus+, którzy opowiedzą o swoich zagranicznych doświadczeniach i doradzą, gdzie wybrać się na stypendium.

O godzinie 13:00 w Galerii Strefa Erasmusa (III piętro, budynek główny ASP) odbędzie się otwarcie wystawy Eweliny Figarskiej ‘Athina / Athens’. Na ekspozycji zostaną zaprezentowane prace, które powstały podczas stypendium artystki w uczelni partnerskiej Athens School of Fine Arts.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o tym i podobnych wydarzeniach można znaleźć na Facebooku Biura: facebook.com