Filename: DUA_baner_540x277 (2).jpg

Już w najbliższą sobotę 23 listopada 2019 r. zapraszamy małych studentów na kolejne warsztaty z cyklu Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. O godz. 10:00 rozpoczną się dwa niepowtarzalne i wyjątkowo ciekawe zajęcia dla dzieci.

Zapraszamy na "Rysuneczek, szrafuneczek", warsztaty rysunku, które poprowadzą Filip Kołat oraz Maciej Bednarz. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję zapoznać się z techniką szrafowania i podejmą próbę wykorzystania tej techniki w tworzeniu komiksu.

Równocześnie rozpoczną się szczególnie pachnące warsztaty "Jak  drukowali starożytni Egipcjanie", poprowadzi je Anna Kaznodziej. Tutaj wykazać się będą mogli uczestnicy zajęć, którym bliskie są zarówno naturalne materiały wykorzystywane w działaniach plastycznych jak i tradycyjne techniki artystyczne. Będzie głośno i niezwykle aromatycznie! Zapraszamy!

Więcej informacji oraz pełen harmonogram DUA 2019/2020 na stronie laboratorium.asp.lodz.pl