Filename: DUA_baner_540x277 (1).jpg
  • plakat
    Filename: DUA_LOGO_CZERWONY_KWADRAT_WEB_BIG.jpg

Już w najbliższą sobotę 9 listopada 2019 r. zapraszamy małych studentów na kolejne warsztaty z cyklu Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. O godz. 10:00 rozpoczną się dwa warsztaty dla dzieci o niebywale ciekawej tematyce.

Zapraszamy na "Papier od A do Z prowadzony przez Annę Kaznodziej. W trakcie tych zajęć mali studenci będą mieli okazję zapoznać się z tradycyjnymi metodami wytwarzania papieru czerpanego. Poznają jak w ekologiczny sposób stworzyć z makulatury niepowtarzalny artystyczny papier czerpany.

Drugi warsztat "Świat w pudełku - rodzaje perspektywy" poprowadzi Yuliya Palkhouskaya oraz Donata Turek. Tutaj uczestnicy warsztatów będą badać tajniki perspektywy, poznają jej rodzaje oraz złożoność zasad postrzegania trójwymiarowego.

A więc do dzieła! Czekamy na Was w sobotę, a rodzicom przypominamy, że dzieci mogą się nieco ubrudzić w czasie zajęć.

Pełen harmonogram zajęć Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego.