Filename: miniatura.jpg

W imieniu prof. dr hab. Antoniego Różalskiego, Rektora Uniwersytetu Łódzkiego, serdecznie zapraszamy pracowników ASP w Łodzi do uczestniczenia w organizowanym tego dnia wydarzeniu, pt. „Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej”, które odbędzie się w sali senatu Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Narutowicza 68 w Łodzi w godzinach 10.00—14.30.

Celem spotkania będzie zaprezentowanie środowisku akademickiemu regionu łódzkiego aktualnych programów i działań Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej NAWA, które są przeznaczone na finansowanie indywidualnych i instytucjonalnych przedsięwzięć o charakterze naukowym i dydaktycznym, na rzecz wsparcia mobilności akademickiej oraz umiędzynarodowienia oferty polskich uczelni.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności w spotkaniu dla władz do dnia 23 października 2019 roku na adres e-mail: magdalena Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia na wydarzenie odbywa się poprzez formularz rejestracyjny na stronie centrumnauki.uni.lodz.pl

Osobą do kontaktu jest:

Magdalena Zalasa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: (42) 635 41 70