Konkursy zewnętrzne

Filename: zamieszkanie.jpg

Rusza Konkurs ZAMIESZKANIE na najbardziej inspirujący, kreatywny i przemyślany projekt studencki z zakresu architektury mieszkalnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie organizowanego przez firmę Produkty dla Domu i Architektura&Biznes.

Konkurs kierowany jest do studentów i studentek Wydziałów Architektury, Wydziałów Architektury Wnętrz oraz kierunków projektowych z całej Polski.
Wśród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wyłonią prace charakteryzujące się nowatorskim i ekologicznym podejściem, odwagą projektową oraz innowacyjnymi rozwiązaniami związanych z architekturą mieszkalną.

Laureatka lub laureat pierwszej nagrody zdobędzie 5 000 złotych i roczną prenumeratę miesięcznika Architektura & Biznes.
Prace można zgłaszać do 15 lutego 2025 roku.

Więcej informacji oraz regulamin pod adresem: