Mój Erasmus – minirelacje byłych uczestników programu Erasmus+

pokój 309 (ul. Wojska Polskiego 121, piętro III, pawilon A)

mgr Magdalena Maciaszczyk | specjalista ds. wymiany międzyinstytucjonalnej

Filename: 02.jpg
    Filename: 01.jpg
    Filename: 03.jpg
    Filename: miniatura.jpg

Hiszpania (E BILBAO01)

Typ mobilności: studia

Rok akademicki: 2021/2022

Kaja Niebrzydowska

Największym wyzwaniem Erasmusa+ było znalezienie mieszkania, niedaleko od uczelni i w przystępnej cenie, a jednocześnie trafienie na odpowiednich lokatorów:)

Wyjazd na Erasmusa jest ważny, ponieważ uczy samodzielności, dobrej organizacji oraz otwartości do ludzi.

Podczas mobilności udało mi się wziąć udział w wernisażu prac artystycznych jednej z pracowni, do której uczęszczałam. W wydarzeniu brali udział także inni studenci Erasmusa pochodzący z różnych krajów.

Moja pierwsza myśl po dotarciu na miejsce, to jak ogromny jest kampus uczelni przyjmującej.

Najwięcej czasu spędziłam na integracjach z ludźmi korzystając z wydarzeń jakie oferowała grupa Happy Erasmus Bilbao, która jednoczy studentów wymiany studenckiej.