pokój 309 (ul. Wojska Polskiego 121, piętro III, pawilon A)

mgr Magdalena Maciaszczyk | specjalista ds. wymiany międzyinstytucjonalnej

Nasza wiosenna grupa studentów Programu Erasmus+ powoli kończy swoją mobilność - ale zanim opuszczą Łódź, chcieliby zaprosić całą społeczność Akademii Sztuk Pięknych im. Strzemińskiego w Łodzi do Galerii Strefa Erasmusa, gdzie zaprezentują efekty swojej kilkumiesięcznej pracy. Na wystawie znajdą się prace z dziedzin malarstwa, rysunku, papieru czerpanego, rzeźby i fotografii.

Serdecznie zapraszamy we środę, 22.05.2024 r. o godz. 13:00 do Galerii Strefa Erasmusa (budynek główny ASP, III piętro).

Uczestnicy wystawy:

• Andrea Moreno Sánchez
  • Anna Valastro - Accademia di Belle Arti di Catania (Włochy)
  • Catarina Moreira de Sousa - Centro Universitario do Porto (Portugalia)
  • Clara Mammana - Accademia di Belle Arti di Catania (Włochy)
  • Eva Križaj - Fakulteta za dizajn, Pridružena članica Univerze na Primorskem (Słowenia)
  • Marta Alonso Fernández-Bravo - Escuela de Arte y Superior de Diseño de Orihuela (Hiszpania)
  • Momchil Enchev - St. Cyril and St. Methodius University of Veliko Tarnovo (Bułgaria)
  • Niya Dimitrova - Nazionalna Hudojestvena Akademia (Bułgaria)
  • Paula Vēvere - Latvijas Makslas Akademija (Łotwa)
  • Stefan Vasilev - St. Cyril and St. Methodius University of Veliko Tarnovo ((Bułgaria)
  • Svilena Doneva - St. Cyril and St. Methodius University of Veliko Tarnovo (Bułgaria)