pokój 309 (ul. Wojska Polskiego 121, piętro III, pawilon A)

mgr Magdalena Maciaszczyk | specjalista ds. wymiany międzyinstytucjonalnej

Filename: imieniny_erazma_2023_miniatura.jpg
  • plakat
    Filename: imieniny_erazma_2023_plakat str.jpg
    Filename: 1.jpg
    Filename: 2.jpg
    Filename: 3.jpg
    Filename: 4.jpg
    Filename: 5.jpg
    Filename: 6.jpg

We wtorek, 28 listopada 2023 r. Biuro ds. wymiany międzynarodowej zaprasza wszystkich miłośników Programu Erasmus+ do świętowania Imienin Erazma.

O 12:00 zapraszamy do Galerii Strefa Erasmusa (budynek główny ASP, III piętro), gdzie wystawę 'Last Minute' otworzą byłe uczestniczki programu: Julia Bartczak, Aleksandra Błaszczyk i Natalia Żurawska. Studentki Instytutu Wzornictwa zaprezentują prace, które stworzyły podczas semestru spędzonego w uczelni EASD Valencia i które wcześniej były już pokazywane w ramach wystawy zbiorowej w hiszpańskiej uczelni. Wystawa będzie dobrą okazją do spotkania i rozmowy z autorkami prac oraz ze studentami zagranicznymi obecnie studiującymi w naszej uczelni.

Między 13:00 a 14:00 pracownicy Biura chętnie odpowiedzą na pytania wszystkich zainteresowanych udziałem w programie. Na osoby, które zgłoszą się do naszego punktu konsultacyjnego będą czekać niespodzianki.

Z okazji Imienin Erazma w bibliotece ASP pojawią się nowe, gotowe do wypożyczenia książki podróżnicze i reportaże, które pomogą przyszłym uczestnikom przygotować się do mobilności.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o tym i podobnych wydarzeniach znajdziecie na Facebooku Biura: