Praca

0

Poszukujemy kreatywnego i zdolnego grafika, który wesprze nas w projektowaniu znaków graficznych, naklejek, etykiet oraz wizualizacji produktów gotowych. Idealna praca dla studentów, szczególnie ASP, którzy chcą zdobyć doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności.

Oferujemy:

  • elastyczną formę współpracy: umowa o dzieło, zlecenie lub niepełny etat,
  • możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć na uczelni,
  • pracę z ciekawymi projektami w przyjaznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i efektów pracy.

Oczekujemy:

  • znajomości programów graficznych, takich jak Adobe Illustrator lub Inkscape,
  • umiejętności projektowania w krzywych,
  • kreatywności i dbałości o szczegóły,
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu wizualizacji produktów.

Jeśli szukasz pracy dodatkowej, która pozwoli Ci rozwijać swoje pasje graficzne – zapraszamy do kontaktu!

Prześlij swoje portfolio i krótki opis na adres: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Myzer VMT Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczanych na stronie internetowej Biura Karier.

do góry