Praca

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim zatrudni od 01.09.2024r. na stanowisko nauczyciela przedmiotów graficznych, w tym praktycznych, w wymiarze pełnego etatu dzielonego pomiędzy Liceum Sztuk Plastycznych i Technikum Menedżersko- Usługowe.

Oferujemy umowę o pracę na rok szkolny 2024/2025 z możliwością zatrudnienia na kolejne lata szkolne. Mile widziane przygotowanie pedagogiczne (w przypadku jego braku - możliwe uzupełnienie w trakcie pierwszego roku zatrudnienia).

Bliższe informacje w siedzibie szkoły: ul. Krakowskie Przedmieście 36 Piotrków Trybunalski lub po numerem telefonu: 44 7320325.

Prosimy o przysyłanie dokumentów na adres mailowy:

Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczanych na stronie internetowej Biura Karier.