Jest nam niezmiernie miło poinformować o sukcesie profesora Piotra Stachlewskiego, kierującego Pracownią Malarstwa i Działań Interdyscyplinarnych na Wydziale Sztuk Pięknych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, który w konkursie druku wypukłego „Surface Impressions" (International Juried Relief Print Biennial) organizowanym przez LUX Center for the Arts – Constellation Studios (Lincoln, Nebraska, USA) otrzymał nagrodę firmy Hiromi (Hiromi Paper Award).

Nagrodzone prace ta dwa linoryty: „Curtain of Power" i „Coronavirus Transmission", które zostały wybrane przez Mark Pascale, kuratora wystawy i pracownika Art Institute of Chicago, ze wszystkich przesłanych prac w pierwszym etapie konkursu. Wszystkie wyróżnione prace można oglądać w LUX West Gallery and Constellation Studios w Lincoln (Nebraska, USA) oraz w wersji on-line:

Serdecznie gratulujemy!