Strona główna MODA - PROJEKTOWANIE RECYKLING W MODZIE -...
RECYKLING W MODZIE - PROJEKTOWANIE KREATYWNE

MODA - PROJEKTOWANIE

W trakcie szkolenia poznasz niezbędną wiedzę o modzie recyklingowej. Dowiesz się w jaki sposób kreatywnie tworzyć formę ubioru. Nauczysz się pracować z tkaniną. Będziesz wyklejać, malować oraz tworzyć aplikacje. Wiedza zdobyta podczas szkolenia pozwoli Ci twórczo korzystać z własnej wyobraźni.

Dla kogo?

Szkolenia są organizowane dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o modzie recyklingowej. Dla projektantów, stylistów oraz pasjonatów mody.

Osoby prowadzące kurs:

• mgr Paulina Śliwińska - absolwentka Wydziału Tkaniny i Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na poziomie magisterskim oraz Technik Teatralnych, Filmowych i Telewizyjnych na poziomie licencjackim. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach z projektowania ubioru w kraju oraz za granicą. Współpracuje z różnymi firmami na stanowisku Animatora Sztuki dla dzieci.

Ilość godzin:

• 20 godzin
  1. 4 x 5 godz. [sobota - niedziela; dwa weekendy pod rząd]
  2. 4 x 5 godz. [poniedziałek - czwartek]

Minimalna i maksymalna liczba uczestników:

• min. 10 osób
  • maks. 12 osób